K La-Vite

Dátum: 01.03.2012

Vložil: Ivan

Titulok: Re:TV + Net od T-kona

My mame parabolu, je to skor otazka ceny, s TV som ani nepocital. Net chcem riesit optikou cez telekom, avsak zatial spojazdnena nie je. V piatok mi to potvrdili priamo v telekome rovnako ponukli iba DSL.
Pokial viem, linky na NET su natiahnute, ale este nie su zapojene, co pripustil aj predajca v predajni, ze je to mozne. Takze cakam a taham "okrutnou" rychlostou O2 cez mobil.

Odpovedať

—————

Dátum: 02.03.2012

Vložil: mihal

Titulok: Re:Re:TV + Net od T-kona

Dobre robis sused, net na optike pojde jak svicarske hodzinky :) Ja by som aj rad vyckaval na tu optiku, ale nevedia mi presne povedat, kedy to bude aktualne.

Avsak kedze to treba uz len zapojit a nic ine, tak predpokladam, ze coskoro. Kua neviem, ci mam byt este chvilku trpezlivy, alebo ist do obycajneho digitalneho MAGIA..

Odpovedať

—————

Dátum: 03.03.2012

Vložil: Ivan

Titulok: Re:Re:Re:TV + Net od T-kona

Ak si netrpezlivy, skusil by som to inak. Skus sa opytat, ci by bol problem ist na digital a po zapojeni urobit iba upgrade, alebo musis cakat do konca akcie... myslim, ze za otazku to stoji. ;)

Odpovedať

—————

Dátum: 06.03.2012

Vložil: mihal

Titulok: Re:Re:Re:Re:TV + Net od T-kona

Toto je mozne len 6 mesiacov pred koncom viazanosti, takze rok a pol to budem musiet vydrzat na digitalnej TV s netom a potom konvertovat na optiku. Idem si to nejak vykalkulovat. :)

Odpovedať

—————

Dátum: 02.03.2012

Vložil: rasto

Titulok: Re:TV + Net

podla mojich informacii je do domu privedeny Telekom. nie su ale pripojene jednotlive byty, co je vidiet aj v skrinke, ktora sa nachadza nad skrinkou s isticmi vedla vchodovych dveri v byte. tento tyzden sa mali ozvat elektrikari, ze to zapoja. kedze sa nikto neozval, predpokladam, ze tak urobia buduci tyzden.

Odpovedať

—————

Dátum: 03.03.2012

Vložil: Ivan

Titulok: Re:Re:TV + Net

No ano, podla informacii ano, len som v tomto trochu skepticky... kto dal tieto informacie? viac veci malo by hotovych v jeden tyzden a meskali aj styri... takze predpoklad o buducom tyzdni je skor dufanie ;) ale lepsie ako uplne zavrhnut. a nie je to len otazka zapojenie jednotlivych zasuviek v skrini, ani sam telekom nema vedomost o pripojeni bytovky, takze neviem, ani "predavac" nemusi vediet vsetko...

Odpovedať

—————

Dátum: 05.03.2012

Vložil: rasto

Titulok: Re:Re:Re:TV + Net

telekom je napojeny minimalne na vytahy, ktore su spojene linkou na centralny dispecing v pripade, ze sa niekto zasekne. to bol vraj jeden z dovodov, preco isty cas nesli vytahy. pokial dom nemal svoje evidencne cislo, telekom to nemohol zapojit.

Odpovedať

—————

Dátum: 05.03.2012

Vložil: ivan

Titulok: Re:Re:Re:Re:TV + Net

suhlasim, hacik je, ze linka na vytah podla mna ad 1 nepotrebuje optiku, ad 2, nebol problem s telekomom, lebo to moze byt kludne riesene mobilnym spojenim, ale s tym, aby sa lokalizovalo, kto bude tuto sluzbu platit, resp. kam vlasne treba v pripade zaseknutia ist a kam vystavovat faktury ;) ale jasne ze sa mozem aj mylit

Odpovedať

—————

Dátum: 04.02.2012

Vložil: Ivan

Titulok: Studená voda 4.2.2010

Zaznamenal som netečúcu studenú vodu. Toto bolo hlásené o 17:30 a firme XY príde ráno 5.2. a bude to riešiť.
Fakt: na vstupe je tlak vody nulový a predpoklad je zamrznutie ešte pred vstupom. Na druhej strane, je to len predpoklad, lebo nikto sa na to pozrieť nebol.

Odpovedať

—————

Dátum: 05.02.2012

Vložil: Ivan

Titulok: Re:Studená voda 4.2.2010

Tak blok A ma zamrznutu studenu vodu :(

Odpovedať

—————

Dátum: 02.02.2012

Vložil: rasto

Titulok: recenzia

https://reality.etrend.sk/byvanie/lavita-racionalna-volba.html

https://reality.etrend.sk/byvanie/lavita-neskodna-bytovka-v-pezinku.html

https://reality.etrend.sk/byvanie/pozrite-sa-ako-vyzera-lavita-pezinok.html

Odpovedať

—————

Dátum: 04.10.2011

Vložil: Ivan

Titulok: Stretnutie na mestskom úrade

Mám pocit, že na to, že bola účastná vedúca a o stretnutí sa vedelo od 28.9 a konalo sa 4.10. mohla byť aj viac informovaná a nie "ráno som vytiahla spis a narýchlo ho študovala". Mám skôr zmiešané pocity, ale treba byť optimistický a veriť, že to bude OK. Veď uvidíme v utorok 11.10. :)

Odpovedať

—————

Dátum: 29.09.2011

Vložil: milan

Titulok: stretnutie u primatora

napisal som list p.primatorovi a aj po telefonickom rozhovore s pani fedorekovou je vysledok takyto:

--------------------------------------------------------------------------------
From: Solga Oliver [mailto:Oliver.Solga@msupezinok.sk]
Sent: Wednesday, September 28, 2011 9:58 AM
To: Žila Milan
Subject: RE: byvanie


Pozdravujem, dohodli sme si stretnutie v utorok o 15.45 u mňa na Mestskom úrade, bude prítomná aj pracovníčka Stavebného úradu. Prídite. S pozdravom, Oliver Solga



utorok sa mysli 04.10.2011
milan

Odpovedať

—————





Kontakt

Lavita-pk - správa blogu