K La-Vite

Dátum: 08.03.2013

Vložil: Stanka

Titulok: Vrŕŕŕŕŕŕŕŕtanie

Chcem sa opytat ako dlho este budu trvat "vrtacie prace". Situacia je tu uz priam neunosna. Sotva sa tu da vydrzat nieto este dusevne pracovat. Ja bohuzial pracujem z domu a nemam ziadnu inu "kancelariu", takze potrebovala by som aspon vediet nejaky harmonogram, dokedy to este bude trvat. Ak niekto viete o tom nieco viac, dajte prosim vediet.

Odpovedať

—————

Dátum: 08.03.2013

Vložil: Michal

Titulok: Re:Vrŕŕŕŕŕŕŕŕtanie

Ja mam zial pocit, ze "vrtacie prace" sa nedaju nikdy casovo vymedzit, nakolko sa vzdy vyskytnu jedinci, ktori sa rozhodnu zariadovat si svoj novobyt a proti tomuto si clovek nic nepomoze.
Ja som cez tyzden od 7 do 18h v praci, ale viem sa dokonale vzit do situacie, ako to zere nervy, ked clovek robi z domu alebo sa nedajboh potrebuje vyspat po nocnej, takze plne pochopenie z mojej strany.

Odpovedať

—————

Dátum: 08.03.2013

Vložil: Stanka

Titulok: Re:Re:Vrŕŕŕŕŕŕŕŕtanie

Vdaka za reakciu, uz som zistila o tom nieco viac. Ide o byt na jednotke, ktory je este neobyvany, ale uz kupeny a na zelanie buduceho obyvatela prerabany. Ramus bude este v pondelok a v utorok, potom by mali skoncit. Tak dufam ze sa to podari (-:

Odpovedať

—————

Dátum: 09.03.2013

Vložil: Riki

Titulok: Re:Vrŕŕŕŕŕŕŕŕtanie

Treba ist do rodinneho domu byvat, alebo si prenajat kanc.priestory, v PK ich je dost.

Odpovedať

—————

Dátum: 10.03.2013

Vložil: Ivan

Titulok: Re:Re:Vrŕŕŕŕŕŕŕŕtanie

no mily riki... ak tu budes byvat, alebo kdekolvek a budes mat novorodenca v byte a budes pocuvat vrtanie pomay rok v kuse s malymi prestavkami.... potom sa postazuj a ja ti precitam co si napisal... ver ze keby boli podmienky na rodinny dom, tak isto nebyvam v bytovke.

Odpovedať

—————

Dátum: 11.03.2013

Vložil: Riki

Titulok: Re:Re:Re:Vrŕŕŕŕŕŕŕŕtanie

Mily Ivan, slečna na ktoru reagujem spomína duševnu prácu, na ktoru si myslím nie je vhodný byt. O detičkach nebolo nič spomenute. Tým som prešiel aj ja.

Odpovedať

—————

Dátum: 11.03.2013

Vložil: Ďuro

Titulok: Re:Re:Re:Re:Vrŕŕŕŕŕŕŕŕtanie

No vieš Riki.... Nemá každý to šťastie pracovať v nejakej firme alebo štátnom podniku. Takže existujú aj ľudia ako jazykoví korektori či prekladatelia a podobné práce, ktoré sa veľmi často robia z domu. Tu nejde o to, že nechceme, aby niekto vŕtal. Ide skôr o to, aby oznámil, termíny a rozsah prác. A vtedy sa na to človek vie pripraviť. A keďže sú podmienky na živnosť a dohodu také aké sú, nemôže si každý dovoliť prenajať kanceláriu. Nehovoriac o tom, že poniektorí platíme aj hypotéku.

Odpovedať

—————

Dátum: 05.03.2013

Vložil: Monika

Titulok: Letáky

Milí susedia bloku A, opakovane sa na schránkach nachádzajú pokrčené letáky obyvateľov, ktorí zjavne nevedia ako naložiť s daným produktom, alebo nemajú doma smetné koše, no neviem. Práve toto je dôvod pre umiestnenie krabice s názvom "Letáky". Dúfam, že to pomôže a odstráni sa tento problém.

Odpovedať

—————

Dátum: 01.03.2013

Vložil: rasto

Titulok: zabrana proti parkovaniu

vcera som odmontoval jednu zabranu proti parkovaniu na chodniku. visela tam uz len na jednom ohnutom sroube, tak som ju pre istotu zlozil a umiestnil do garaze, aby sme pod ruskom tmy o nu casom neprisli. neskor ju dame opat namontovat a vsetky tiez natrieme, aby boli vyrazne viditelne.

Odpovedať

—————

Dátum: 03.03.2013

Vložil: rasto

Titulok: Re:zabrana proti parkovaniu

objednal som na webe vo vypredaji za polovicnu cenu 45m dlhu a 5 cm siroku samolepiacu cervenu reflexnu pasku. mozme ju pouzit na tieto zabrany. cena z povodnych 40 eur bez dph na 20 eur bez dph.

Odpovedať

—————

Dátum: 27.02.2013

Vložil: robo

Titulok: osvetlenie

Dobrý večer čo sa deje okolo toho vonkajšieho osvetlenia bude to niekto riešiť?

Odpovedať

—————

Dátum: 28.02.2013

Vložil: Jano

Titulok: Re:osvetlenie

Robco takto ti to poviem,zozen elektrikara ..krompac mam a ideme nato! Staci ti takato odpoved?

Odpovedať

—————

Dátum: 21.02.2013

Vložil: Michal

Titulok: Bambi family

Priatelia, citim sa jak v divocine (v pozitivnom slova zmysle) - videli ste tu jeleninu, co sa bez hanby prechadza pred nasim bytovym domom a tankuje vodu z roztopeneho snehu? Niekedy po zotmeni.. Ja uz dvakrat

Odpovedať

—————

Dátum: 23.02.2013

Vložil: Duro

Titulok: Re:Bambi family

Chodia tu pravidelne. My sme ich pozorovali už asi päť-šesťkrát. Zdá sa, že je to naozaj celá rodinka. Včera tu pobehovali večer okolo jedenástej. Raz sme ich dokonca stretli na parkovisku pred domom a poriadne sa nás vtedy naľakali. Nakoniec sa nám ich podarilo poslať správnym smerom k potoku a odtiaľ sa dokázali vrátiť cez vinohrad do lesa. Ak by sa splašili a ušli smerom do mesta, ako to mali v pláne, mohlo by to byť pre ne nebezpečné.

Odpovedať

—————

Dátum: 29.01.2013

Vložil: Dana

Titulok: VONKAJŠIE OSVETLENIE

Dnes som opäť niekoľký krát kontaktovala Petmas-poruchy osvetlenia, ohľadne nášho vonkajšieho osvetlenia. Dozvedela som sa, že technici tu boli už 3 x a zapojili osvetlenie. Pani mi povedala že sú tu "lopkari" ktorí vedia kde sa osvetlenie vypína, a úmyselne to vypinaju. Pani závadu opäť zapísala a bude informovať technikov, ktorí prídu najskôr až zajtra. Takze na schôdzi, ktorá nás čaká , bude nutne tento problém vyriešiť !

Odpovedať

—————

Dátum: 30.01.2013

Vložil: Michal

Titulok: Re:VONKAJŠIE OSVETLENIE

Hajzlikovia! (ak taki existuju..)..
To aby sme posilnili nočné hliadky!!

Odpovedať

—————

Dátum: 30.01.2013

Vložil: Ivan

Titulok: Re:Re:VONKAJŠIE OSVETLENIE

skor ma zaujima, kto a naco by to robil... a kde sa to teda zapina, ked to nesvietilo ani jediny den po Dankinych urgenciach aj ked dali doporiadku zvysok ulice... skor to vidim ako hlupu vyhovorku

Odpovedať

—————

Dátum: 30.01.2013

Vložil: Dana + Mirino

Titulok: Re:Re:Re:VONKAJŠIE OSVETLENIE

Dnes sa opäť telefonovalo do Petmasu. Bolo mi oznámené že vonkajsie osvetlenie ešte nie je odovzdané mestu a že mám kontaktovať dotycneho zodpovedneho za našu bytovku. Tak som volal p. Kralovicovi a ten mi povedal že " už to s tou pani riešil , ale teraz bola na PN , takze hneď to ide riešiť opäť " ... Tak uvidíme ako a co a kedy sa to vyrieši a dokedy budeme chodiť po tme. Asi sa ozaj čaká na to kedy sa tu začne kradnúť ... No potom už bude neskoro... Moja rada: kontaktujte tiež p. Kralovica aj vy ostatní , aj Vám by na tom malo záležať ! Celé je to tu kocurkovo, kedže až na piate telefonovanie do Petmasu vysvitla nová skutočnosť ...

Odpovedať

—————

Dátum: 25.01.2013

Vložil: Jano

Titulok: Kovanie

Bohu zial do dnes kovanie neni vyplatene,tak ze cakatelia ..cakajte dalej.

Odpovedať

—————

Dátum: 21.01.2013

Vložil: Michal

Titulok: Nesvící??

S tym nocnym (ne)osvetlenim si snad musia robit prdel!!

Odpovedať

—————

Dátum: 21.01.2013

Vložil: Dana

Titulok: Re:Nesvící??

Idem dnes na mestsky urad tak to prezistim. (aj ked stale je tam malo svetla...)

Odpovedať

—————

Dátum: 22.01.2013

Vložil: Michal

Titulok: Re:Nesvící??

Tak Novomeskeho ulica svieti, ale pred nasim barakom ani ****! Treba nahucat na spravcu alebo co bude najucinnejsie?

Podobne je to aj s osvetlenim spolocnych priestorov v sektore A poschodie 1 a 2 - schodisko.

Odpovedať

—————

Dátum: 24.01.2013

Vložil: Michal

Titulok: Re:Re:Nesvící??

Asi si sam odpoviem - len cisto spekulativne - nebude to tym, ze podaktori nemaju uhradene zavazky voci bytovemu druzstvu??

Odpovedať

—————

Dátum: 24.01.2013

Vložil: Dana

Titulok: Re:Re:Re:Nesvící??

Uz 3 den sa snazim dovolat na mestsky urad, ale teda bez odozvy..(asi tam nik nepracuje :). Bola som tam aj osobne, len som tam vybavovala viac veci a na tuto som zabudla. Tak som myslela, ze telefonicky to vybavim ale teda nepodarilo sa. Ale budem to zistovat dalej.

Odpovedať

—————

Dátum: 24.01.2013

Vložil: Dana

Titulok: Re:Re:Re:Re:Nesvící??

Podarilo sa mi dovolat (nakoniec do petmasu) a teda je to nahlasene, dnes alebo zajtra sa na to pridu pozriet.

Odpovedať

—————





Kontakt

Lavita-pk - správa blogu