K La-Vite

Dátum: 23.11.2012

Vložil: rasto

Titulok: DOMOVA SCHODZA

Domova schodza sa uskutocni 4.12.2012 o 18:30 hod. vo vestibule vchodu A.
Na schodzu som taktiez pozval zastupcu investora a zastupcu spravcu bytovky.

Odpovedať

—————

Dátum: 21.11.2012

Vložil: Dana

Titulok: svetlo v pivnci

Chcela by som poprosit susedov, aby si davali pozor ked odchadzaju z pivnice. Nezabudnite prosim po sebe zhasnut svetlo.

Odpovedať

—————

Dátum: 09.11.2012

Vložil: Monika

Titulok: Upratovanie blok A

Ako som si vsimla v bloku A sa upratovanie stale nevyriesilo. Vypovedanie zmluvy bolo rychle a samozrejme chapem dovod (neplatici)! Ale čo s tymi, ktorí zaplatili vopred?! Konkretne my sme zaplatili za tri mesiace vopred. Ďalšia vec je, že sme sa skladali aj na pomôcky (vedro, mop). A kedze doba je zla a nielen z tohto dovodu by bolo vhodne vyriesit aj tento stav a peniazky vratit.
PS: že peniaze nechodia si vsimneme hned, ale ze chodia aj naviac....

Odpovedať

—————

Dátum: 07.11.2012

Vložil: Jano

Titulok: Papierove steny :D

Toto mi je bytovka ! Aby som ja pocul jak si sused brnka na gitare a vsetko co hovoria..ma tu niekto podobny problem???????????

Odpovedať

—————

Dátum: 08.11.2012

Vložil: MILAN

Titulok: Re:Papierove steny :D

JA "ZATIAL" LEN POCUJEM VECER KAZDY KROK KED NIEKTO CHODI "NAD NAMI"...NEMAM ESTE SUSEDOV VEDLA.

Odpovedať

—————

Dátum: 08.11.2012

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Papierove steny :D

Milan a vy mate ktory byt?

Odpovedať

—————

Dátum: 09.11.2012

Vložil: MILAN

Titulok: Re:Re:Re:Papierove steny :D

mam rohovy A2-14 A VY?

Odpovedať

—————

Dátum: 09.11.2012

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:Re:Papierove steny :D

A4-44

Odpovedať

—————

Dátum: 25.10.2012

Vložil: rasto

Titulok: Pristresky na parkovisku

Vcera 24.10.2012 sa zacala vystavba Pristreskov na vonkajsom parkovisku.

Odpovedať

—————

Dátum: 26.09.2012

Vložil: rasto

Titulok: DOMOVA SCHODZA

sa bude konat vo stvrtok 11.10.2012 o 18:30 hod v priestoroch garaze. mozete sem zacat pisat navrhy na diskusiu.

Odpovedať

—————

Dátum: 24.09.2012

Vložil: rasto

Titulok: Žiadosť o rekonštrukciu Novomeského ulice

Dnes a zajtra budem zbierat podpisy. Blizsie info najdete v "Novinkach".

Odpovedať

—————

Dátum: 24.09.2012

Vložil: Michal

Titulok: Re:Žiadosť o rekonštrukciu Novomeského ulice

Predpokladam, ze k tomuto bodu budu zasadne vyhrady:

• Vybudovanie okružnej dopravnej komunikácie: prepojenie existujúcich ciest pri kúpalisku a pred predajňou potravín okolo trafostanice.

Nedokazem si dost dobre predstavit, a to hovorim aj za susedov obyvajucich byty na nizsich poschodiach otocene smerom k prijazdovej ceste, ze budu musiet par metrov od okien trpiet premavku v oboch smeroch.

Odpovedať

—————

Dátum: 26.09.2012

Vložil: rasto

Titulok: Re:Re:Žiadosť o rekonštrukciu Novomeského ulice

vcera sme sa v pocte 3 kusy zucastnili domovej schodze obyvatelov bytovky novomeskeho 16,18,20. oni podavaju navrh (koli zaradeniu do rozpoctu na buduci rok to treba podat do 30.9.) na riesenie okolia ich bytovky (zjednodsmernenie a prepojenie sucasnej cesty s cestou pri potravinach, oprava cesty, vybudovanie noveho parkoviska za obchodom).
za nasu bytovku sme poskytli toto stanovisko :
kedze sme my, obyvatelia lavity, nemali dostatok casu na verejnu diskusiu ohladne nimi predlozeneho navrhu, navrhujeme v ziadosti uviest, ze mame zaujem o revitalizaciu okolia a opravu prijazdovej komunikacie no o konkretnych rieseniach pozadujeme verejnu diskusiu, pretoze cast obyvatelov s prepojenim ciest nie je stotoznena. Nase stanovisko k uvedenemu vyjadrime po diskusii, ktoru na tuto temu otvorime na najblizsej domovej schodzi.

Odpovedať

—————

Dátum: 02.10.2012

Vložil: Silvia

Titulok: Re:Re:Žiadosť o rekonštrukciu Novomeského ulice

Dobry den,

plne Vas chapem, 4 roky som mala spalnu pri hlavnej ceste na Novomeskeho ulici, a hluk sa ukludnil tak o jednej v noci, ale bola tam este ak krcma, ktora pohyb osob a aut umocnovala. Ano, stratime tak klud, aj ked na severnej strane uz teraz pocuvame buchanie dveri od aut, ktore parkuju na polnej ceste, a to su aj obyvatelia nasej bytovky, by ste neverili, ako sa hluk siri hore. na druhej strane Novomeskeho ulica vyzera doslova odstrasujuco a je naozaj najvyssi cas, aby sa dala do poriadku. Pezinok poznam, na ziadnom mieste to takto nevyzera, este snad na mojom povodnom bydlisku Novomeskeho 1-21, co je ale schovane, takze nikoho to netrapi. S pozdravom

Odpovedať

—————

Dátum: 02.10.2012

Vložil: Silvia

Titulok: Re:Žiadosť o rekonštrukciu Novomeského ulice

Dobry den,

velmi vitam ziadost o rekonstrukciu Novomeskeho ulice, je to skutocne katastrofa a za 5 rokov, co zijem v PK, je to len horsie. Zial, u nas nikto nebol, napriek tomu, ze som minuly tyzden bola doma od 11:00. Budete este podpisy dozbieravat? dakujem

Odpovedať

—————

Dátum: 03.10.2012

Vložil: rasto

Titulok: Re:Re:Žiadosť o rekonštrukciu Novomeského ulice

vyzbierane podpisy som nakoniec neodovzdal, pretoze nazory na "nimi" predkladanu rekonstrukciu sa u obyvatelov lavity s ktorymi som diskutoval rozchadzali (boli za aj proti). preto sme za nasu bytovku poskytli stanovisko, ktore je uvedene vyssie. na domovej schodzi sa na tuto temu otvori diskusia.

Odpovedať

—————

Dátum: 18.09.2012

Vložil: rasto

Titulok: Stanovisko investora

... najdete na uvodnej stranke v Novinkach.

Odpovedať

—————

Dátum: 17.09.2012

Vložil: rasto

Titulok: Vyjadrenie sa investora ku Vyzve obyvatelov

Pocas vikendu som obdrzal vyjadrenie od investora ku nasej vyzve na urychlene dokoncenie stavebnych prac okolia bytoveho domu LaVita. Kedze uvedeny dokument je vo formate pdf, preposielam ho spravcovi tejto stranky na uverejnenie v plnom rozsahu. Precitajte si ju. Zaciatkom oktobra budem iniciovat domovu schodzu, kde zhodnotime aktualny stav. Ucast na schodzi mi predbezne potvrdil aj p. Kralovic. Ak mate (aj ine) temy, ktorymi by sme sa mali na schodzi zaoberat, mozete ich sem zacat zverejnovat. Dakujem.

Odpovedať

—————

Dátum: 12.09.2012

Vložil: Miro

Titulok: Kontakt

Dobry den, Potrebujem poradit. Som novy majitel bytu na Novo. 62A a chcel by som sa opytat ohladne okien respektive mechanizmu aby okna boli polohovatelne na vetracku. Vedel by mi niekdo poskytnut kontakt na niekoho kdo by to zvladol. Dakujem

Odpovedať

—————

Dátum: 13.09.2012

Vložil: Dana

Titulok: Re:Kontakt

komentár neaktualny firma zrejme ano

v Zastúpeni

NEXTAV s.r.o
M.R.Štefánika 27 (Galaxia centrum)
902 01 Pezinok
Mobil: +421 948 119 984
E-mail: nextav.pk@gmail.com

Otváracie hodiny:

Po - Pia: 08.00 - 16.00 hod

Odpovedať

—————

Dátum: 03.09.2012

Vložil: Michal

Titulok: vraždy pred trafobudkou

Nepoznate niekto nejaky legalny sposob (aj nasilny), akym by sa dali odtiahnut tie dve zaprdene krabice Opel Vectra a Lada 1200??
Predpokladam, ze patria do vozoveho parku pani Michnikovej..

Odpovedať

—————

Dátum: 17.09.2012

Vložil: Ivan

Titulok: Re:vraždy pred trafobudkou

Tak sa mi podarilo zistiť legánly a v podstate nenásilný spôsob odpratať vraždy. Ak nemajú platnú STK alebo EK (myslím, že minimálne tá rozkvitnutá Lada nemá, ale istý si nie som), stačí to nahlásiť a keďže je na verejnej komunikácii, je majiteľ povinný mať platné oboje, alebo odhlásiť vraždu z evidencie a dať potrhať psom. Inak ak po výzve takto neurobí (čiže neurobí ani STK a EK, ani neodhlási) hrozí, že môže za každú povinnosť dostať pokutu 166€, čiže 332€. A po mesiaci znova a znova.

Odpovedať

—————

Dátum: 26.09.2012

Vložil: jano

Titulok: Re:vraždy pred trafobudkou

Dnes som stretol majitela toho oplu , pytal som sa kde byva , odpovedal ze tu vedla. Som ho upozornil ze ked ho neodtiahne tak mu to dam ja odtiahnut a on ze ok aj tak je pokazene :D

Odpovedať

—————

Dátum: 02.09.2012

Vložil: Michal

Titulok: najdene kluce od schranok

V nedelu nadranom sa nasli par metrov od vchodovej branky dva kluce od postovej schranky, ak niekomu chybaju, najde si ich zavesene na nastenke v sektore A.

Odpovedať

—————

Dátum: 30.08.2012

Vložil: rasto

Titulok: vyzva - info

Dna 16.8.2012 som investora ziadal o pisomne stanovisko ku Vyzve obyvatelov na urychlane dokoncenie stavebnych prac. Zial do dnesneho dna investor pisomne stanovisko neposkytol.
Za posun vsak pokladam dokoncenie verejneho osvetlenia, oplotenie arealu (aj za domom), zatravnenie oplotenej plochy. Detske ihrisko sa podla mojich informacii dokonci v mesiaci september. Viaceri z vas a ma pytaju, kedy sa bude realizovat zastresenie vonkajsieho prakoviska. Dna 20.9.2012 uplynie 60 dnova lehota, ktoru mal investor podla vyzvy na dokoncenie stavebnych prac, teda aj pristreskov na parkovisku. Podla poslednych (dnesnych) informacii sa s vystavbou zastresenia do 20.9.2012 zacne!Navrhujem preto zorganizovat po tomto datume domovu schodzu, kde vyhodnotime aktualny stav a dohodneme sa na dalsom postupe.

Odpovedať

—————





Kontakt

Lavita-pk - správa blogu