K La-Vite

Dátum: 24.01.2013

Vložil: Dana

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Nesvící??

Velmi dakujem a ocenujem aktivny pristup :)

Odpovedať

—————

Dátum: 24.01.2013

Vložil: Michal

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Nesvící??

Velmi dakujem a ocenujem aktivny pristup :)

Odpovedať

—————

Dátum: 25.01.2013

Vložil: Dana

Titulok: Re:Re:Nesvící??

Osvetlenie spolocnych priestorov si musime zabezpecit my. Teda zobrat vypalenu ziarovku a ist si po nove na bytove druzstvo. Bud nam daju nove alebo si ich kupime s tym, ze bytove druzstvo nam preplati blok. Aj toto su veci, kt. by mal robit domovy dovernik a toho stale nemame a asi ani tak skoro nebude.

Odpovedať

—————

Dátum: 12.01.2013

Vložil: Jano

Titulok: Garazova brana !!

Ludia zatvarajte si garazovu branu !!

Odpovedať

—————

Dátum: 14.01.2013

Vložil: Monika

Titulok: Re:Garazova brana !!

Dnes opäť garáž otvorená a nikde nikto.

Odpovedať

—————

Dátum: 10.01.2013

Vložil: Jano

Titulok: Radiatory

Prosim o info..kto co urobil ze dna 10.1 konecne kuria radiatory jak blaznive ?

Odpovedať

—————

Dátum: 10.01.2013

Vložil: Viktor

Titulok: Re:Radiatory

Nemyslis Vazne, vecer ich vyskusam. (V noci som pisal Kralovicovi, ale to pochybujem, ze bol podkurit :) ). Dufam ze to bude uz OK, lebo ta vyhrevnost je velmi slaba - a to aj ked je na maxime, a co som sa rozpraval, je to u kazdeho.

Odpovedať

—————

Dátum: 10.01.2013

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Radiatory

Sice vydava divny zvuk ale nato kaslat ..

Odpovedať

—————

Dátum: 11.01.2013

Vložil: Dana

Titulok: Re:Re:Re:Radiatory

Tiez som sa bala odist rano z domu do roboty ked som pocula radiatory divne hucat. Ale aspon ich uz nemusim mat na 5ke a mat len ako tak teplo.

Odpovedať

—————

Dátum: 02.01.2013

Vložil: Mirino

Titulok: Upratovanie

Zdravím všetkých ;)
Dnes, dňa 02.01.2013 sa začalo s upratovaním obytného domu LaVita_blok A. Na upratovanie bude potrebné zakúpiť pomôcky, (na ktoré sa musíme poskladať my všetci z bloku A ) bez ktorých táto služba nebude môcť byť vykonávaná. Na najbližšej schôdzi predložím bloky o zakúpení daných pomôcok. Dotazy, resp. pripomienky píšte sem na blog.

Odpovedať

—————

Dátum: 21.01.2013

Vložil: Jano

Titulok: Re:Upratovanie

100% spokojnost s upratovanim..

Odpovedať

—————

Dátum: 23.12.2012

Vložil: Robo

Titulok: Odpis vody

Oznam
V dňoch 30.12.-31.12.2012 v čase od 10:00 hod do 20:00 hod. sa bude konať odpis vody, prosím obyvateľov aby zabezpečili prístup k meračom. V prípade neprítomnosti Vás žiadam o vyplnenia tlačiva ktorý bude vo vašich poštových schránkach a doručiť na bytové družstvo.

Odpovedať

—————

Dátum: 21.12.2012

Vložil: Michal Dobrovodsky

Titulok: VV

Mili priatelia,

zelam vam vsetkym to najpokojnejsie a najlaskyplnejsie prezitie Vianocnych sviatkov a Noveho roka!

Nech mame stale viac sily a odhodlania s pokojom na dusi zotrvat v schopnosti byt rezistentni voci niektorym anonymnym mimoriadne zavistlivym a neprisposobivym charakterom a vytvorit si tak byvanie v nasom spolocnom bytovom dome co najpohodlnejsim pre seba a svojich blizkych.

Odpovedať

—————

Dátum: 21.12.2012

Vložil: sisa

Titulok: Re:VV

...a nech nam na tejto stranke pribudaju prispevky plne radosti a spokojnosti z nasej La-Vity.
Krasne Vianoce vsetkym...

Odpovedať

—————

Dátum: 15.12.2012

Vložil: Jozef

Titulok: Na čo si dať pozor pri kúpe?

Dobrý deň obyvatelia Lavity,

Zvažujem, že sa stanem novým obyvateľom Lavity a preto by som Vás chcel poprosiť o radu, že čoho sa mám vyvarovať pri kúpe bytu a že či ste našli nejaké nedostatky v zmluve k Lavite, ktoré by Vám zabraňovali k uplatňovaniu Vaších práv napr. pri nejakej reklamácii.
Za odpovede ďakujem.

Odpovedať

—————

Dátum: 14.12.2012

Vložil: Robo

Titulok: radiátory

Poruchy radiátorov mi posielajte na adresu nagy27@centrum.sk,
Poprosím Vás napísať aj číslo bytov,čím skôr mi pošlete tie poruchy tak tím skôr to viem dať dokopy a poslať p.Královičovi.

Odpovedať

—————

Dátum: 06.12.2012

Vložil: Jano

Titulok: Lopata na sneh

Caute,kupil som v tescu paradnu lopatu na sneh za 7,99 e ..tak kto bude mat zaujem a chut tak bude odlozena dole vedla pivnici v tej miestnosti - pre kazdeho dostupna,po pouziti prosim vratit., ;D

Odpovedať

—————

Dátum: 06.12.2012

Vložil: Viktor

Titulok: Re:Lopata na sneh

Jano super, dik a beriem na vedomie

Odpovedať

—————

Dátum: 12.12.2012

Vložil: Silvia

Titulok: Re:Lopata na sneh

prosim ta lopata na sneh v bloku A ? alebo B/C? Ak je v A, tak obyvatelia bloku B sa tamnedostanu. Ale dakujeme, je dobre mat apson jednu lopatu.

Odpovedať

—————

Dátum: 12.12.2012

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Lopata na sneh

Lopata je v A cku

Odpovedať

—————

Dátum: 13.12.2012

Vložil: Dana

Titulok: Re:Re:Re:Lopata na sneh

Lopata je super :), v pondelok som si ju dovolila pozicat na vyhrabanie auta z pod snehu na parkovisku. Byvam v Bcku a dopracovala som sa k nej cez garaz.

Odpovedať

—————

Dátum: 05.12.2012

Vložil: Jano

Titulok: Spolocny satelit

Na piatok som sa dohodol s clovekom co montuje satelit, satelit by bol na kotolni co je tam ta terasa..kto by mal zaujem nech mi napise sms s menom a cislom bytu. Platilo by sa len za satelit,primac a montaz ,cim viac nas bude tym to kazdeho vyde lacnejsie, znamena ze kazdy si kupi setobox a kartu a fici ..Bude tam astra 1 a astra 3 to znamena 300 programov. Piste sms na 0907660099

Odpovedať

—————

Dátum: 28.11.2012

Vložil: rasto

Titulok: domova schodza - info

ucast na domovej schodzi dna 4.12.2012 pri predbezne potvrdil p. Kralovic a taktiez aj spravca nasej bytovky.

Odpovedať

—————

Dátum: 26.11.2012

Vložil: Jano

Titulok: Posta

Od zajtra bude posta uz riadne chodit,prave som bol odovzdat cip od A aj BC, bol tam jeden problem ! Ta osoba co tam bola prvy krat tak sa choval(a) jak blbec ...preto sa posta rozhodla nenosit cip. Ospravedlnil som sa im v nasom mene a vsetko je ok :) papier o prevzati cipov mam ja .

Odpovedať

—————

Dátum: 28.11.2012

Vložil: Zuzana

Titulok: Re:Posta

Presne tak ked sa riešila pošta problém nebol pre to že by nechceli ale v tom že tam niekto z našich obyvatelov bol vulgárne doslova nechutny a čo tam predviedol to už nebudeme riešiť. Preto si pošta postavila hlavu. Všetko je ok konečne len by bolo dobre mať aj nabudúce nejakú uctu voči iným a neriesit veci takýmto spôsobom.

Odpovedať

—————





Kontakt

Lavita-pk - správa blogu